RSS článků

odkaz na facebook.com

Nový katalog rostlin zahradnictví Starkl

$Prispevek->Uzivatel->Login
Zahradník - administrátor
03.03.2011, 17:23:27

Komentářů: 71

Zde můžete reagovat na článek Nový katalog rostlin zahradnictví Starkl

Citovat

megy
13.09.2011, 20:05:23

neregistrovaný

Už dobrých pár rokov mi lezie na nervy katalog,v ktorom ani jedna fotografia nie je autentickiá a pravdivá, ale je to len humbuk počítačom naklonovaných kvetiniek ,jablčok, čerešní a iných super výpestkov na jeden zelený papek,na ktorom čerešňové stopky vyrastajú priamo z listov :). Je to na posmech takej firme akou bol nikedy Starkl.Stačí zobrať lupu a o zábavu máte postarané v hre pod menom : hladaj klonovaný /prilepený/ kvet či plod. Kto ich najde vajviac ,vyhráva.Zatial sme sa v rodine pod 500 nedostali.Ha Ha . Môžu sa u Starkla hanbiť za taký podvrh.

Citovat

Potůčková
11.10.2011, 12:17:37

neregistrovaný

Dobrý den, chtěla jsem Vás požádat o zaslání katalogu podzim a pak jaro. Děkuji Potůčková U cvičiště 14 A Plzeň 313 00

Citovat

marcela
08.01.2012, 20:03:49

neregistrovaný

vloni jsem si objednala třešně čtvrtkmeny 2 ks..stromky sice došli ale neměli ani korunky ani kořenové baly.bohužel jsem je nemohla ani reklamovat jelikož nebyla dodána ani faktura.jak je to možné?již jsem se u vás dvakrát zklamala a ráda bych věděla co uděláte aby došlo k nápravě.děkuji

Citovat

Adam
10.01.2012, 08:37:09

neregistrovaný

Jaké máte zkušenosti se Starklem letos?

Citovat

ŠOUPAL MILOSLAV
10.01.2012, 13:51:14

neregistrovaný

Dobrý den. Dipladenie Sundaville Red jsem koupil apodařilo se mi jí uchovat přes zimu dle návodu od vás.Dokonce jsem ji rozmnožil na 2 rostlinky.Postupuji při přezimování stejným způsobem jako minulou zimu a obě rostliny schnou.Nevím jestli znova vyrazí na jaře.Jsou v chladném světlém místěsi 10-15st., Poraďte prosím.

Citovat

Horáková
24.01.2012, 18:32:28

neregistrovaný

Ráda bych si objednala Tomel kaki, ale vzhledem k textu ve Vašem katalogu ... plody až 500 g /to je nemýlím-li se půl kilogramu .... a naprostému nedostatku důležitých údajů týkajících se odrůdy, podnože, samosprašnosti atd. atd. tak neučiním, Vaše škoda. Myslím, že mrháte důvěrou zákazníků a dobrým jménem Vaší firmy tím pádem také. Co s tím uděláte ?

Citovat

Glocarova
24.03.2012, 17:08:16

neregistrovaný

prosim o zaslani katalogu. Dekuji Glocarova Alena Tatenice 77 Tatenice 56131

Citovat

ing. jiřina kvašnáková
03.04.2012, 23:37:13

neregistrovaný

Vážený pane Starkl Začátkem února jsem si obědnala Váš katalog v nabídce zdarma do dnešního dne nedošel Vzhledem k tomu,že jsem chtěla udělat větší obědnávku jsem Vašim jednáním velice sklamaná ing. jiřina kvašnáková

Citovat

stajnerovaH
09.04.2012, 19:44:11

neregistrovaný

mame objednáno už měsic a nic se neděje zakaznice ZNOJMO

Citovat

Konopaskova Jarmila
15.04.2012, 11:33:22

neregistrovaný

Dobrý den,Několik let nakupuji z Vašeho katalogu ,zatím vždy jsem byla spokojená i když byla nějaká reklamace,což se cestou může stát a byla kladně vyřízená,jsem s nákupy spokojená a děkuji,věřím,že i nadále budu.Díky,že své zákazníky neobtěžujete reklamou,jako jiné firmy.Těším se na další novinky v katalogu.Přeji krásný den.

Citovat

ADINA
02.05.2012, 00:25:47

neregistrovaný

Jaké máte zkušenosti se Starklem letos? DOSTI HROZNÉ!

Citovat

ADINA
02.05.2012, 00:47:18

neregistrovaný

Jaké máte zkušenosti se Starklem letos? DOSTI HROZNÉ! VŠE CO MÁ DO MĚSÍCE KVÉST MI POKVETE AŽ PŘÍŠTÍ ROK,PROTOŽE MI ZASLALI 1 AŽ 2 CM. SAZENICE.POPÍNAVÁ ROSTLINKA DOŠLA ZLOMENÁ,TAKŽE MĚ 2 CM. VYŠLY NA 150 KC.OBA 2 KEŘÍKY DOŠLY TOTÁLNĚ SUCHÉ,KAŽDÝ PO 100KČ.NOVÝ DRUH BEGONÍÍ PREZENTOVALI VYSADIT NA SLUNCE A JIŽ DRUHÝ DEN LISTY TOTALNĚ SPÁLENÉ ,TAKŽE SE NESTAČILA ANI OLISTIT A TO MA PRÝ UŽ TAKÉ PŘÍŠTÍ MĚSÍC KVÉST.JSEM ZHNUSENA A CÍTÍM SE OKRADENA .CENA NEDPOVÍDÁ KVALITĚ.NIKDY BY MNE NENAPADLO,.ŽE BY SI DOVOLILI VLOŽIT DO BALÍKU NA KTERÝ JSEM ČEKALA MĚSÍC ZCELA VĚDOMĚ SUCHÉ ROSTLINY.NAKUPOVALA JSEM U NICH POPRVÉ A NAPOSLEDY.MĚLI BY POSÍLAT KATALOGY S ROSTLINAMI ,KTERÉ POSÍLAJÍ NÁM ZÁKAZNÍKUM TO BY HERGOT RYCHLE SKRACHOVALI.PREZENTUJÍ SE JAKO RODINNÁ FIRMA TO NEJLEPŠÍ PRO ZÁKAZNÍKY A JE TO BANDA ZLODĚJU,KTEŘÍ OKRÁDAJÍ SVÉ ZÁKAZNÍKY.

Citovat

Alena
02.05.2012, 03:00:27

neregistrovaný

Musím se připojit ke kritice tohoto zahradnictví:-(Úroveň jde rok od roku dolu. Máte ale nějaký tip na lepší?...

Citovat

neznámý
02.05.2012, 07:24:56

neregistrovaný

Vážený pane Starkl Začátkem února jsem si obědnala Váš katalog v nabídce zdarma do dnešního dne nedošel Vzhledem k tomu,že jsem chtěla udělat větší obědnávku jsem Vašim jednáním velice sklamaná ing. jiřina kvašnáková paní ING. ! to je tedy pravopis !!!

Citovat

1 2 3 4Následující » Poslední »

Přidat příspěvek

Odpovídáte na příspěvek: "jsem zklamaná z toho co mi od vás přišlo.lilie ubohé malinké ,vykvetla jedna,ostatní snad pzříště,balkonové jiřinky 5 kusú ale 2 barvy místo 5 ,žádné hezké vybarvení jaké nabízíte.zahradní jiřinky taktéž.dvojostnice zašla.růže slabé.jedině mne mile překvapily jahody.škoda jen že když jsem si objednalapřed 25 lety to bylo v pořádku naopak dnes."

Název fotografie:
Fotografie:
  Přidat další fotografii