RSS článků

odkaz na facebook.com


O NejZahradnictví.cz

V těchto sekcích naleznete všechny důležité informace o našem "záhonku" NejZahradnictví.cz.

Co je to NejZahradnictví.cz

Moderní internetový portál pro zahradníky a zahrádkáře a zároveň slouží jako adresář či katalog pro firmy, které se zabývají tématikou zahrad. Hledáte-li firmu, radu či inspiraci, tak jste na správném místě!

Firmy jsou rozdělené dle zaměření a dle místní působnosti. Články dle druhu. K radám a diskuzím slouží diskuzní forum.  V případě, že inzerujete či naopak něco sháníte - využijte sekci inzerce.

Myšlenka vytvořit portál pro zahradníky mě napadla v červnu 2009. Práce započaly na podzim téhož roku. Ostré spuštění nejZahradnictví, ale proběhlo až koncem února 2011. Líbí-li se Vám zde, staňte se naším fanouškem na facebooku.

Máte-li zahradní firmu a pořád váhate, zda se registrovat či nikoliv, přečtěte si výhody registrace.

Kontakt

V této sekci naleznete veškeré možnosti, jak nás můžete kontaktovat. Ať se bude jednat o připomínku, dotaz či spolupráci. Vždy Vám rádi odpovíme.

Reklama a nabídka našich služeb

Sháníte pro svou firmu nové reklamní kanály? Chcete poradit jak efektivně inzerovat na internetu? Nabízíme široké možnosti obchodní spolupráce a propagace pro všechny typy podnikatelských subjektů i soukromých nadšenců.

Nápověda

Pomůže Všem, kteří se cítí jistěji v přírodě či na zahrádce. Od založení profilu, nahrání fotografií až po napsání prvního článku.

Spolupráce

Stále hledáme nové obchodní i ideové partnery. Baví vás Vaše práce? Nás také! Hledáme pomocníky, nové reklamní plochy, rádi se zůčastníme Vašich akcí či je naopak mediálně podpoříme. Líbí se nám filozofie vzájemné podpory a reklamní spolupráce. Máte zajímavou nabídku či dotaz? Napište nám.

Partneři

Ti, se kterými jsme navázali spolupráci a kvalitně jejich služeb naprosto věříme. Zde najdete pouze spolehlivé a kvalitní firmy či zajímavé a přínosné webové portály. Návštěvou jejich webu rozhodně neztratíte Váš čas.

Výhody registrace

Na internetu je často težké se rozhodnout, komu věřit a komu naopak ne. Pokud si nejste jisti přínosem Vaší registrace na našem portálu, přečtěte si tento přehledný souhrn, co vše Vám registrace poskytne.

 

 


Registace pro firmy