RSS článků

odkaz na facebook.com


Výhody registrace

V dnešní době je těžké na internetu poznat, co je a co není kvalitní služba. Pro všechny, kteří si nejsou jisti přínosem registrace firmy na našem portálu je tato sekce.

Přehledný výčet nejdůležitějších výhod, které Vám přinese bezplatná registrace na NejZahradnictví.cz.

 • Získáte zpětné odkazy zdarma

  V dnešní době jsou zpětné odkazy (jejich kvalita a množství) vedoucí na Váš web jednou z nejdůležitějších informací pro vyhledávače. Podle toho se pak Vaše stránky zobrazují buďto na prvních pozicích či někde v hloubi internetové džungle.
   
 • Vizitka Vaší firmy na kvalitním portálu

  Je důležité, aby se Vaše firma zobrazovala především tam, kde Vás vaši klienti hledají. Přesně to, je účel nejZahradnictví.cz. Kvalitní grafické a informační zpracování vizitky Vaší firmy je jedním z mnoha obchodních úspěchů na internetu
   
 • Rozumíte své práci? Publikujte u nás své poznatky, rady a doporučení

  Po registraci Vám bude umožněno přidávat články do magazínu pod jménem Vaší firmy a s odkazem na Vaši vizitku - ve zkušební verzi jsou pro Vás připravené 3 zdarma. Po Vašem přihášení je možné odpovídat na dotazy v diskuzní f
  oru či v komentářích u všech článků.
   
 • Spojte se s námi - spolupráce kvalitních firem je cesta k úspěchu

  Rádi Vaše zahradnictví podpoříme, když podpoříte náš portál vy. Po registraci se nám otvírají široké možnosti spolupráce a propojení vaší práce s online sférou a našeho portálu s offline prostředím.
   
 • Možnost vytvoření fotogalerie k vizitce Vaší firmy

  Nestyďte se zákazníkům ukázat výsledky Vaší práce. K vizitce Vaší firmy můžete průběžně přidávat  fotografie vašich produktů a služeb.
   
 • Soukromá pošta

  Vaši klienti Vás mohou oslovit rovnou skrze portál a Vy jim ve jménu Vaší firmy odpovídat.

Základní registrace Vám zabere přibližně 2 - 3 minuty. Pokud byste si něčím nebyli jisti, tak nás kontaktujte.


Registace pro firmy